[VEKTOR] Clan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[VEKTOR] Clan Forum

[VEKTOR] Clan
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pravila !!!!

Ići dole 
+5
PanTher
0wn3r
Srb.4ce * AIM
experience
Admin
9 posters
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 44
Datum upisa : 09.11.2008

Pravila !!!! Empty
PočaljiNaslov: Pravila !!!!   Pravila !!!! Icon_minitimePon Nov 17, 2008 4:54 pm

TURNIR U ORGANIZACIJI ZA 16 KLANOVA!!!

Liga ce se igrati na vise servera...oni ce biti naknadno odluceni do kraja prijava !!!

Igrace se petkom,subotom i nedeljom...(eventualno odlozeni mecevi ce se igrati u ponedeljak)

Oko eventualnih nemogucnosti odigravanja meca u datom terminu,i odlaganja meca, treba prijaviti na Forum www.vektor.serbianforum.info, TOPIC "PITANJA U VEZI LIGE" 6 sati pre standardnog termina, da bi mogli da razmotrimo dali ce biti odlaganja meca ili ne!!!

Sistem je 4 grupe po 4 predstavnika,svako ce igrati po jedanput sa svakim iz grupe.

SISTEM U LIGASKOM DELU:

Bodovanja nece biti, bice kao u kosarci...pobede i porazi...2 prvoplasirana iz svake grupe idu dalje.

U slucaju da vise ekipa imaju isti broj pobeda...gledace se broj dobijenih i izgubljenih mapa.

Kombinacija mapa se ne bira, nego ce pred sam mec biti obavesteni koja kombinacija mapa se igra.

Mape koje ce se igrati: de_dust2, de_inferno, de_nuke, de_train, de_cbble. Prve dve mape ce UVEK biti de_dust2 i de_inferno a treca ce isto biti poznata pre meca...ako bude bilo potrebe za trecom mapom!!

SISTEM U KNOCKOUT FAZI:

8 ekipa koji su prosli dalje prvi deo takmicenja, se ubacuju u zreb. Sastaju se Prvoplasirani vs. Drugoplasirani.

Igra se jedan mec i to 2 ili tri mape, u zavisnosti koliko je potrebno. Zrebom se bira koje se mape igraju.

PRAVILA TURNIRA:

PRIJAVE- Na forumu klana www.vektor.serbianforum.info nalazi se topic "PRIJAVE ZA TURNIR".

Kada se prijavi 16 ekipa recicemo termin za pocetak turnira,ako se pojavi vise od 16 ekipa prednost ce imati ekipe sa rikoshera, i raspored odigravanja. kada se sve zavrsi TOPIC CE BITI ZAKLJUCAN. Budite brzi.

PRIJAVLJIVANJE KLANA I IGRACA- znaci stavite full ime klana, tag klana koji koristite, Vodju klana i OBAVEZNO VODJA MORA OSTAVITI KONTAKT MSN, nick-ove igraca, prve postave i rezerve.

Broj igraca nije ogranicen, ali JEDAN IGRAC NE MOZE IGRATI ZA 2 KLANA!!!

PREDNOST CE IMATI EKIPE KOJE IGRAJU NA RIKOSHERU.

Ako imate prinove, mozete ih staviti, t.j. editovati post sa vasom prijavom, ali ako je ligaski deo poceo, on moze da igra tek u knockout-u, a POSLE LIGASKOG DELA, NEMA NOVIH IGRACA!!!

IZBACIVANJE KLANA SA TURNIRA- Ako jedan igrac koristi cheat, ako jedan igrac koji nije prijavljen za klan, igra za njih, ako vredjate igrace, admine, upravu turnira, ili bilo koga oko organizacije (KRITIKE SU DOZVOLJENE I POZELJNE DA ZNAMO STA DA POBOLJSAMO, ALI BEZ VREDJANJA!!!!)

Sve sto zelite da prijavite adminima kucajte NA ADMIN SAY...

PRAVILA CW-OVA TOKOM TURNIRA:

Igra se 5 na 5. Igra se 15 rundi na jednoj, pa se menjaju strane, pa onda ko pre dodje do 16 pobede, dobio je mapu (ZNACI STANDARDNO PRAVILO). U slucaju 15:15 igraju se produzeci, 3 runde na svakoj strani, ko uzme 4. pobedu dobio je mapu

Pauze imaju oba klana po dve po mapi. One traju maximalno po 5 min (vise nego dozvoljeno za WC, promenu igraca, reset-ovanje kompa, ili vec zbog cega je trazena)

Znaci po mapi je dozvoljeno 4 say-a, 5 say oznacava kraj mape i pobedu protivnicke ekipe (NE MECA NEGO MAPE)

GL & HF

SVE STO SAM ISPUSTIO, VIDITE NEKU GRESKU ILI BILO STA STO ZELITE DA PITATE, PITAJTE OVDE:

https://vektor.serbianforum.info i idite na topic "PITANJA U VEZI LIGE"



by:[VEKTOR] Paladin
Nazad na vrh Ići dole
https://vektor.serbianforum.info
experience




Broj poruka : 5
Datum upisa : 18.11.2008

Pravila !!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila !!!!   Pravila !!!! Icon_minitimeUto Nov 18, 2008 6:01 pm

Jel mogu ova pravila da iskopiram za svoju ligu?

HAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAHAHA
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Broj poruka : 44
Datum upisa : 09.11.2008

Pravila !!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila !!!!   Pravila !!!! Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 2:32 am

NEMOZE:P, ja imam sva autorska prava na ovu skrabotinu !!! cheers afro
Nazad na vrh Ići dole
https://vektor.serbianforum.info
Srb.4ce * AIM
Admin



Broj poruka : 14
Datum upisa : 18.11.2008

Pravila !!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila !!!!   Pravila !!!! Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 6:55 am

zbog cega prednost imaju momci koji igraju na rikosheru umesto onih koji igraju na kgb beta i alfa npr?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Broj poruka : 44
Datum upisa : 09.11.2008

Pravila !!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila !!!!   Pravila !!!! Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 7:26 am

Ja od kada sam poceo da igram ja igram na rikosheru i admini sa rikoshera su mi pomogli za ligu !!!
ali ekipa sa rikoshera je malo tako da nece biti toliko gledano ko je odakle !!! Posto cemo imati dosta servera za ligu verovatno cu da prosirim na 32 ekipe da bi svi igrali !!!! Svi serveri na kojima se bude igralo su bez laga i zagarantovano su full !!
Nazad na vrh Ići dole
https://vektor.serbianforum.info
0wn3r




Broj poruka : 8
Datum upisa : 18.11.2008

Pravila !!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila !!!!   Pravila !!!! Icon_minitimeČet Nov 20, 2008 4:33 am

wtF? a de_tuscan i de_clan_m1ll
Nazad na vrh Ići dole
PanTher




Broj poruka : 5
Datum upisa : 17.11.2008

Pravila !!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila !!!!   Pravila !!!! Icon_minitimeČet Nov 20, 2008 6:28 am

ALOOO KAKO SE LIKOVI PRIJAVLJIVAJU SA 10 Igraca
????

Pravilo svih liga je Prvapetorka plus 2 izmjene ....
nemozesh staviti 10 igraca :@
Nazad na vrh Ići dole
Dusann*

Dusann*


Broj poruka : 4
Datum upisa : 11.11.2008

Pravila !!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila !!!!   Pravila !!!! Icon_minitimeČet Nov 20, 2008 3:37 pm

Panther ne seri ok ??? moze koliko hoce igracha i nemoj da fleshiras
Nazad na vrh Ići dole
0wn3r




Broj poruka : 8
Datum upisa : 18.11.2008

Pravila !!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila !!!!   Pravila !!!! Icon_minitimeSub Nov 22, 2008 6:32 am

sta je ovo more sta nema imressiveGaminG megu prvima smo se prijavili
Nazad na vrh Ići dole
Dramacydal^^




Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.11.2008

Pravila !!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila !!!!   Pravila !!!! Icon_minitimeSub Nov 22, 2008 6:40 am

imam jedno pitanje :
Kada ce poceti odigravanje mecheva?Smile
Nazad na vrh Ići dole
PAOK*




Broj poruka : 17
Datum upisa : 13.11.2008

Pravila !!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila !!!!   Pravila !!!! Icon_minitimeSub Nov 22, 2008 7:22 am

OwnEr lepo imas chelendz i izazowi koju oces ekipu...
Nazad na vrh Ići dole
AssAssIn




Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.11.2008

Pravila !!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila !!!!   Pravila !!!! Icon_minitimeSub Nov 22, 2008 2:23 pm

Pola si precopyrao sa moje lige
Nazad na vrh Ići dole
0wn3r




Broj poruka : 8
Datum upisa : 18.11.2008

Pravila !!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila !!!!   Pravila !!!! Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 3:11 am

PAOK* ::
OwnEr lepo imas chelendz i izazowi koju oces ekipu...

kako to
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pravila !!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila !!!!   Pravila !!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pravila !!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
[VEKTOR] Clan Forum  :: Vektor Online liga 2009 :: Pravila u vezi lige !!!-
Skoči na: